Sport

Verseny neve Helyezés Név Évfolyam
Sakk Országos Diákolimpia 1. Pásztor Balázs
Sakk Szivárvány Kupa (Térségi Egyéni verseny) 1. Piff Attila
Sakk Szivárvány Kupa (Térségi Egyéni verseny) 2. Pásztor Bence
Sakk Szivárvány Kupa (Térségi Egyéni verseny) 4. Szentes Gergő
Sakk Szivárvány Kupa (Térségi Egyéni verseny) 3. Pásztor Éva
Sakk Szivárvány Kupa (Térségi Egyéni verseny) 1. Pásztor Balázs
Sakk Megyei Diákolimpia (csapat) 1. Piff Attila Pásztor Bence Pásztor Balázs Szentes Gergő Sárberek “A”csoport
Sakk Megyei Diákolimpia (csapat) 1. Piff Attila Pásztor Bence Pásztor Balázs Szentes Gergő Sárberek “A”csoport
Sakk Megyei Diákolimpia (csapat) 4. Varga Kornél Pásztor Éva Fülöp Marcell Duzsák Milán
Mikulás Kupa 37 kg 2. Nédermüller Martin
Mikulás Kupa 37 kg 2. Nédermüller Martin
Mikulás Kupa 37 kg 2. Nédermüller Martin
Mikulás Kupa 37 kg 1. Zalaba Bendegúz
Mikulás Kupa 23 kg 2. Ivanov Mirko
Mikulás Kupa 34 kg 2. Bogár Krisztina
Mikulás Kupa 27 kg 1. Nabilek Zsófia
Mikulás Kupa 50 kg 1. Nagy Ákos
Mikulás Kupa 50 kg 2. Urbanik Ádám
Mikulás Kupa+55 kg 1. Lakatos György
Mikulás Kupa 32 kg 1. Bogár Tibor
Mikulás Kupa 45 kg 3. Vígh Marcell
Mikulás Kupa 50 kg 2. Anderla Róbert
Mikulás Kupa 56 kg 2. Grám Cecília
Mikulás Kupa 56 kg 3. Rácz Dorottya
Mikulás Kupa 48 kg 5. Frey Ádám
Gúta város nemzetközi diák nagy díja-Judo24 kg 3. Bogár Krisztina
Gúta város nemzetközi diák nagy díja-Judo25 kg 1. Nabilek Zsófia
Gúta város nemzetközi diák nagy díja-Judo50 kg 3. Nagy Ákos
Gúta város nemzetközi diák nagy díja-Judo+55kg 2. Lakatos György
Gúta város nemzetközi diák nagy díja-Judo34 kg 3. Bogár Tibor
Gúta város nemzetközi diák nagy díja-Judo50 kg 5. Anderla Róbert
Gúta város nemzetközi diák nagy díja-Judo58 kg 2. Gnám Cecília
Gúta város nemzetközi diák nagy díja-Judo+73 kg 2. Balogh Balázs
Tutti Kupa nemzetközi egyéni és csapatverseny 57kg -Judo 3. Gnám Cecília
Tutti Kupa nemzetközi egyéni és csapatverseny 57kg -Judo 2. Lakatos György
Tutti Kupa nemzetközi egyéni és csapatverseny 22kg -Judo 2. Bogár Krisztina
Tutti Kupa nemzetközi egyéni és csapatverseny 32kg -Judo 2. Nabilek Zsófia
Tutti Kupa nemzetközi egyéni és csapatverseny 32kg -Judo 1. Bogár Tibor
Tutti Kupa nemzetközi egyéni és csapatverseny 50kg -Judo 1. Nagy Ákos
Tutti Kupa nemzetközi egyéni és csapatverseny +50kg -Judo 1. Lakatos György
Tutti Kupa nemzetközi egyéni és csapatverseny 55kg -Judo 3. Nabilek Attila
Tutti Kupa nemzetközi egyéni és csapatverseny 45kg -Judo 2. Frey Ádám
Tutti Kupa nemzetközi egyéni és csapatverseny +60kg -Judo 2. Balogh Balázs
Meghívásos Judo verseny 23 kg 3. Bogár Krisztina
Meghívásos Judo verseny 56 kg 2. Gnám Cecília
Meghívásos Judo verseny 56 kg 3. Rácz Dorottya
Meghívásos Judo verseny 34 kg 2. Nédermüller Martin
Meghívásos Judo verseny 37 kg 1. Zalaba Bendegúz
Meghívásos Judo verseny 34 kg 3. Ivanov Mirkó
Meghívásos Judo verseny 32 kg 3. Bogár Tibor
Meghívásos Judo verseny 45 kg 1. Urbanik Ádám
Meghívásos Judo verseny+55 kg 2. Lakatos György
Meghívásos Judo verseny 50 kg 5. Anderla Róbert
Utánpótlás focikupa 3. Zsemberi Máté 2.a
Jóka kupa Megyei Sakkverseny 1. Pásztor Bence 7.a
Jóka kupa Megyei Sakkverseny 2. Piff Attila 8.b
Jóka kupa Megyei Sakkverseny 1. Pásztor Balázs 3.a
Jóka kupa Megyei Sakkverseny 2. Strezeneczki Réka 4.c
Jóka kupa Megyei Sakkverseny 7. Kossela Péter
Összetett csapatverseny Jóka Kupa 1. Piff Attila
Pásztor Balázs
8.b
3.a
Sárberki Mikulás Kupa 1. Pásztor Balázs 3.a
Sárberki Mikulás Kupa 1. Pásztor Bence 7.a
Sárberki Mikulás Kupa 2. Piff Attila 8.b
Sárberki Mikulás Kupa 2. Pásztor Éva 5.a
Naszály Kupa Nemzetközi Sakk Csapatverseny 2.
Triatlon váltóverseny 1. Somogyi Szabolcs
Tátrai Bálint
4.b
Triatlon váltóverseny 2. Hoffmann Lotti
Perenyei Nóra
Eipl András
4.b
Triatlon váltóverseny 3. Szalczinger Dóra
Lendvai Hanna
Péter Jonatán
4.c
Triatlon váltóverseny 3. BogdánMelinda
Oláh Lara
Zink Petra
4.b
Triatlon váltóverseny 1. Lukács Soma
Zirigh Balázs
Ignácz Péter
3.c
Triatlon váltóverseny 2. Hanyu Zsombor
Gál Barbara
Galambos Áron
3.c
Triatlon váltóverseny 2. Cseh Attila
Remete Botond
Antal Bence Kadosa
6.b
Triatlon váltóverseny 3. Kailbach Kitti
Király Kármen
Zábráczki Dominik
5.b
5.a
5.a
Triatlon váltóverseny Tanár csapat 1. Sárdi Éva
Szelőczei Anikó
Szakács Tamás
Tatai Tájfutó Egyesület Sportnapja Mátrix futás 4. Tompos Alina 6.b
Tatai Tájfutó Egyesület Sportnapja Mátrix futás 4. Eipl András 4.b
Tatai Tájfutó Egyesület Sportnapja Mátrix futás 6. Lengyel Martin 4.b
Tatai Tájfutó Egyesület Sportnapja Mátrix futás 7. Péter Jonatán 4.c
Tatai Tájfutó Egyesület Sportnapja Mátrix futás 8. Bordács Krisztián 3.a
Tatai Tájfutó Egyesület Sportnapja Mátrix futás 10. Babocsai Bálint 3.c
Városi Tűzharc Bajnokság 5.