Tanulmányi

Verseny neve Helyezés Név Évfolyam
4 Elem+Én Kémia Verseny (városi) 1. 3 fős csapat 8.b
Vegyész (Városi verseny) 1. 3 fős csapat 8.b
Vízmű Megyei Rajzpályázat Díjazott, kimagasló teljesítmény Fekete Viktória 5.b
Vízmű Megyei Rajzpályázat Díjazott, kimagasló teljesítmény Pásztor Éva 5.a
József Attila Megyei Könyvtár Költészet napi versmondó versenye KÜLÖNDÍJ Baráth Benedek 2.d
Kazinczy Kistérségi olvasási-és szépkiejtési verseny 1. Kiss Kamilla 3.c
Bendegúz Gyermek-és Ifjúsági Akadémia XVI. nyelvész tan. verseny (megyei) 2. Varga  Anna Ilona 3.b
Kalmár László Országos Matematika Verseny (megyei) 3. Lukács Bora 5.b
Kalmár László Országos Matematika Verseny (megyei) 6. Lukács Soma 2.a
Alapműveleti Matematika Verseny (területi) 4. Szauer Gábor 5.b
Alapműveleti Matematika Verseny (területi) 5. Fekete Viktória 5.b
Alapműveleti Matematika Verseny (területi) 6. Lukács Bora 5.b
Alapműveleti Matematika Verseny (területi) 6. Stefancsik Donát 6.a
Alapműveleti Matematika Verseny (területi) 2. Kerekes Lajos 8.b
Alapműveleti Matematika Verseny (területi) 6. Benkovics Nikoletta 8.b
Zrínyi Ilona Matematika Verseny (megyei) 5. Kerekes Lajos 8.b
Zrínyi Ilona Matematika Verseny (megyei) 12. Lendvai Márton 3.c
Bolyai Levelezős Matematika Verseny/döntő 2. Kerekes Lajos 8.b
Bolyai Levelezős Matematika Verseny/döntő 4. Pirska Bálint 5.b
Matekguru csoportverseny, Országos döntősök 3.c, 3.b, 5.c
Megyei szépíró verseny 1. Galgán Máté 2.a
Megyei szépíró verseny 1. Gál Kevin 5.a
Tatabánya múltja verseny 1. Garami Róbert 7.c
Tatabánya múltja verseny 1. Kovács Barnabás 7.c
Tatabánya múltja verseny 1. Nacsa Boldizsár 8.b
Regionális rajzpályázat 3. Ódor Anett 3.c
Regionális rajzpályázat 1.  Fekete Viktória 5.b
Bolyai Matematika (levelezős) döntő 1.  Lendvai Márton 3.c
Bolyai Matematika (levelezős) döntő 8.  Pintér Jázmin 3.c
Bolyai Matematika csapatverseny 8. 3.b
Bolyai Matematika csapatverseny 9. 3.c
Bolyai Matematika csapatverseny 10. 3.a
Bolyai Matematika csapatverseny 10. 4.c
Bolyai Magyar Csapatverseny 6. 3.b
Városi Irodalmi Vetélkedő 3. 3.b
Városi Irodalmi Vetélkedő 4. 3.b
Városi Nyelvbúvár Verseny 2. 3.
Városi Történelem verseny 1.
Hódítsd meg a biteket! 3. Kerekes Lajos 8.b
Hódítsd meg a biteket! 8. Bakcsányi Dominik 6.b
Görgényi rajzpályázat 2. Ódor Anett 3.c
Görgényi rajzpályázat 3. Zirigh Balázs 3.c
Görgényi rajzpályázat 2. Ivanov Zorka 1.c
Görgényi rajzpályázat 3. Stámusz Nóra 1.c
Görgényi rajzpályázat 2. Ódor Laura 3.b
Görgényi rajzpályázat 3. Kubák Panni 3.b
Görgényi rajzpályázat 2. Gáncs Noémi 4.c
Görgényi rajzpályázat 2. Gróf Kitti 4.c
Görgényi rajzpályázat 1. Pásztor Éva 5.a
Görgényi rajzpályázat 3. Fekete Viktória 5.b
Görgényi rajzpályázat 1. Sturcz Kinga 8.b
Megyei rajzverseny 1. Tóth Mercédesz 3.a
Megyei rajzverseny 3. Pintér Jázmin 3.c
Megyei rajzverseny különdíj Ocskay Bori 2.d
Megyei Rajzpályázat 1. Gróf Kitti 4.c
Adventi Rajzpályázat 1. Tóth Mercédesz 3.a
Adventi Rajzpályázat 1. Farkas Kíra 8.c
Adventi Rajzpályázat 3. Fekete Viktória 5.a
Adventi Rajzpályázat különdíj Pintér Jázmin 3.c
Regionális Rajzverseny 2. Sturcz Kinga 8.b