Rajz

Verseny neve Helyezés Név Évfolyam
Területi Görgényi Alkotói Pályázat 1. Lukács Bora 4.b
Területi Görgényi Alkotói Pályázat 3. Áts Luca 4.b
Területi Görgényi Alkotói Pályázat 5. Nagy Szonja 4.b
Területi Görgényi Alkotói Pályázat Táj kategória 1. Gróf Kitti 3.c
Területi Görgényi Alkotói Pályázat Táj kategória 1. Sóti Kitti 6.a
Területi Görgényi Alkotói Pályázat Táj kategória 1. Sturcz Kinga 7.b
Területi Görgényi Alkotói Pályázat Táj kategória 1. Tóth Mónika 8.a
Területi Görgényi Alkotói Pályázat Táj kategória 2. Laczkó Lajos 6.c
Területi Görgényi Alkotói Pályázat Táj kategória 2. Sűrűs  Alexandra 8.b
Területi Görgényi Alkotói Pályázat Táj kategória 2. Csizmadia Márton
Kovács Máté
6.b
Területi Görgényi Alkotói Pályázat Táj kategória 4. Dubinák Szabolcs 5.b
Területi Görgényi Alkotói Pályázat Táj kategória 5. Tompos Alina 5.b
Területi Görgényi Alkotói Pályázat Táj kategória 4. Fábián Bora 7.c
Területi Görgényi Alkotói Pályázat 1956-os téma 1. Benkovics Nikolett 7.c
Területi Görgényi Alkotói Pályázat 1956-os téma 2. Farkas Kíra 7.c
Területi Görgényi Alkotói Pályázat 1956-os téma 2. Csizmadia Márton
Kovács Máté
6.b
Megyei Rajzverseny 1. évfolyam 1. Ferenczi Kimberli 1.d
Megyei Rajzverseny 1. évfolyam különdíj Kadarkuti Márton 1.c
Megyei Rajzverseny 1. évfolyam különdíj Baráth Benedek 1.b
Megyei Rajzverseny 2. évfolyam 2. Nagy Fruzsina 2.b
Megyei Rajzverseny 2. évfolyam 3. Kalmár Lilla 2.b
Megyei Rajzverseny 4. évfolyam 2. Pásztor Éva 4.a
Jókai Mór rajzpályázat Aranyecset díj Győrvári Anna 4.b
Jókai Mór rajzpályázat Aranyecset díj Gnám Cecília 5.b
Jókai Mór rajzpályázat Ezüstecset díj Bogár Tibor 4.b
Jókai Mór rajzpályázat Ezüstecset díj Baráth Benedek 1.b
Jókai Mór rajzpályázat Ezüstecset díj Jónás Nóra 1.d
Jókai Mór rajzpályázat Ezüstecset díj Takács Péter 1.d
Jókai Mór rajzpályázat Ezüstecset díj Horváth Fruzsina 1.d
Jókai Mór rajzpályázat Ezüstecset díj Kámán Péter 1.d
Jókai Mór rajzpályázat Ezüstecset díj Ocskay Bori 1.d
Jókai Mór rajzpályázat Szorgosecset díj Juhász Lili 1.d
Madártani Intézet Országos Rajzpályázat 2. Szokodi Virág 4.b
Móra Rajzpályázat 2. Gróf Kitti 3.c
Móra Rajzpályázat 3. Mohos Szabina 3.c
Móra Rajzpályázat 2. Szakács Boglárka 2.c
Móra Rajzpályázat 1. Adorján Adrienn 4.b
Móra Rajzpályázat 1. Ádám Zsófi 4.b
Móra Rajzpályázat 1. Varga Norbert 2.b
Móra Rajzpályázat 2. Juhász Lilien 1.d
Móra Rajzpályázat 1. Kövesi Alíz 1.c
Móra Rajzpályázat 1. Strucz Kinga 7.b
Móra Rajzpályázat Jenei Gyula- Díj Benkovics Nikolett 7.c
Megyei rajz- és műalkotáselemző verseny 2. Érchegyi Katalin 5.b
Megyei rajz- és műalkotáselemző verseny 2. Sturcz Kinga 7.b
Megyei rajz- és műalkotáselemző verseny 3. Farkas Kíra 7.c