Sport

Verseny neve Helyezés Név Évfolyam
Faragó Benjamin Judo Verseny diák “B” lány 1. Gnám Cecília 5.b
2. Rácz Dorottya 6.b
Faragó Benjamin Judo Verseny diák “D” lány 2. Nabilek Zsófia 3.a
III. Ronin Kupa Judo (Balatonfüred) lány “D” 1. Nabilek Zsófia 3.a
III. Ronin Kupa Judo (Balatonfüred) fiú “D” 3. Urbanik Ádám 3.a
III. Ronin Kupa Judo (Balatonfüred) fiú “D” 1. Lakatos György 3.a
III. Ronin Kupa Judo (Balatonfüred) fiú “C” 3. Vígh Marcell 4.a
III. Ronin Kupa Judo (Balatonfüred) lány “B” 2. Gnám Cecília 5.b
III. Ronin Kupa Judo (Balatonfüred) lány “B” 3. Rácz Dorottya 6.b
III. Ronin Kupa Judo (Balatonfüred) fiú “B” 3. Balogh Balázs 5.a
III. Ronin Kupa Judo (Balatonfüred) fiú “A” 3. Nabilek Attila 6.a
Tutti Kupa Nemzetközi Judo Verseny “D” kat 3. Nabilek Zsófia 3.a
Tutti Kupa Nemzetközi Judo Verseny “D” kat 3. Urbanik Ádám 3.a
Tutti Kupa Nemzetközi Judo Verseny “D” kat 2. Lakatos György 3.a
Tutti Kupa Nemzetközi Judo Verseny “C” kat 2. Bogár Tibor 4.b
Tutti Kupa Nemzetközi Judo Verseny “C” kat 2. Vígh Marcell 4.a
Tutti Kupa Nemzetközi Judo Verseny “C” kat 1. Anderla Róbert 5.a
Tutti Kupa Nemzetközi Judo Verseny “B” kat 3. Gnám Cecília 5.b
Tutti Kupa Nemzetközi Judo Verseny “B” kat 2. Rácz Dorottya 6.b
Tutti Kupa Nemzetközi Judo Verseny “B” kat 1. Balogh Balázs 5.a
Úszás III. korcsoport 1. Kailbach Anna 4.b
Úszás III. korcsoport 3. Chukwu James 6.b
Úszás IV. korcsoport 3. Nacsa Boldizsár 7.b
Úszás IV. korcsoport 1. Schmölcz Norman 7.b
Naszály Kupa Nemzetközi Sakk Csapatverseny 3. Piff Attila
Pásztor Bence
Skultéti Péter
Tornyi Dominik
7.b
6.a
8.a
8.a
Naszály Kupa Nemzetközi Sakk Csapatverseny 4. Garami Bence
Szentes Gergő
8.b
6.c
Jókai Kupa korcsoportos egyéni és összesített
csapatverseny IV. korcsop. (sakk)
1. Piff Attila 7.b
Jókai Kupa korcsoportos egyéni és összesített
csapatverseny IV. korcsop. (sakk)
4. Skultéti Péter 8.a
Jókai Kupa korcsoportos egyéni és összesített
csapatverseny III. korcsop. (sakk)
2. Pásztor Bence 6.a
Jókai Kupa korcsoportos egyéni és összesített
csapatverseny III. korcsop. (sakk)
7. Szentes Gergő 6.c
Jókai Kupa korcsoportos egyéni és összesített
csapatverseny II. korcsop. (sakk)
19. Pásztor Éva 4.a
Jókai Kupa korcsoportos egyéni és összesített
csapatverseny I. korcsop. (sakk)
1. Pásztor Balázs 2.a
Jókai Kupa korcsoportos összesített
csapatverseny (sakk)
2. Piff Attila
Pásztor Balázs
Pásztor Bence
7.b
1.a
6.a
Területi Tűzharc Bajnokság 1. Áts Ábel
Áts Luca
Nagy Szonja
Nagy Vivien
Lukács Bora
Chukwu Hannah
Pálházi Balázs
Kálmán Kata
Nagy Bence
Bomba László
Mező Kristóf
Vígh Marcell
4.b
4.a
Mikulás Kupa Judo verseny D kcs. 23 kg 2. Nabilek Zsófia 3.a
Mikulás Kupa Judo verseny D kcs. +37 kg 1. Nagy Ákos 4.b
Mikulás Kupa Judo verseny D kcs. 37 kg 2. Urbanik Ádám 3.a
Mikulás Kupa Judo verseny D kcs. 55 kg 3. Nagy Reviczky György 3.a
Mikulás Kupa Judo verseny D kcs. 55 kg 2. Nagy Reviczky Ferenc 2.a
Mikulás Kupa Judo verseny D kcs. +55 kg 1. Lakatos György 3.a
Mikulás Kupa Judo verseny C kcs. 30 kg 2. Bogár Tibor 4.b
Mikulás Kupa Judo verseny C kcs. 42 kg 2. Vígh Marcell 4.a
Mikulás Kupa Judo verseny C kcs. 45 kg 1. Anderla Róbert 5.a
Mikulás Kupa Judo verseny B kcs. 49 kg 2. Gnám Cecília 5.b
Mikulás Kupa Judo verseny A kcs. 54 kg 1. Nabilek Attila 6.a
Mikulás Kupa Judo verseny A kcs. +60 kg 2. Balogh Balázs 5.a
Mikulás Kupa Egyéni Sakkverseny 1. Piff Attila 7.b
Mikulás Kupa Egyéni Sakkverseny 3. Skultéti Péter 8.a
Mikulás Kupa Egyéni Sakkverseny 1. Pásztor Balázs 2.a
Mikulás Kupa Egyéni Sakkverseny 5. Pásztor Éva 4.a
Ikrényi Röplabdasuli torna 2. Zsula Sára
Kecskés Fanni
Zámbó Anna
Király Kitti
Bácsi Charlotte
7.-6.-5. évf.
Megyei Amatőr egyéni sakk diákolimpia 3. Pásztor Éva 4.a
Megyei Amatőr egyéni sakk diákolimpia 2. Szentes Gergő 6.c
Megyei Amatőr egyéni sakk diákolimpia 6. Varga Kornél 6.c
Megyei Amatőr egyéni sakk diákolimpia 1. Tornyi Dominik 8.a
Megyei Amatőr egyéni sakk diákolimpia 2. Garami Bence 8.b
Megyei Sakk  diákolimpia (csapat) 1. Piff Attila
Pásztor Bence
Skultéti Péter
Szentes Gergő
7.b
6.a
8.a
6.c
Megyei Sakk  diákolimpia (csapat) 2. Garami Bence
Varga Kornél
Chukwu James
Duzsik Milán
6.c
6.b
Megyei Sakk  diákolimpia (csapat) 3. Strezeneczki Réka
Ódor Anett
Csővári Petra
3.c
2.c
2.c
Megyei Sakk  diákolimpia (csapat) 5. Pásztor Balázs
Pásztor Éva
Gombkötő Ádám
Borbély Bálint
2.a
4.a
3.c
4.b
Szivárvány Kupa városi egyéni sakkverseny 1. Pásztor Balázs 2.a
Szivárvány Kupa városi egyéni sakkverseny 5. Alföldi István 3.c
Szivárvány Kupa városi egyéni sakkverseny 7. Borbély Bálint 4.b
Szivárvány Kupa városi egyéni sakkverseny 1. Pásztor Éva 4.a
Szivárvány Kupa városi egyéni sakkverseny 4. Strezeneczki Réka 3.c
Szivárvány Kupa városi egyéni sakkverseny 1. Piff Attila 7.b
Szivárvány Kupa városi egyéni sakkverseny 2. Pásztor Bence 6.a
Szivárvány Kupa városi egyéni sakkverseny 3. Skultéti Péter 8.a
Szivárvány Kupa városi egyéni sakkverseny 5. Szentes Gergő 6.c
Szivárvány Kupa városi egyéni sakkverseny 6. Kriszt Norman 8.a
Röpisuli (Szupermini) 3. Eipl András
Somogyi Szabolcs
Urbanik Ádám
Hetzmann Márk
Szendy Domonkos
3.b
3.b
3.a
4.a
3.a
Röpisuli (Mini) 1. Kecskés Fanni
Bácsi Charlotte
Zsula Sára
Farkas Dorina
Király Kitti
Zámbó Anna
6.b
7.b
7.b
5.b
5.b
5.b
Tájfutás megyei Diákolimpia 2. kcs. 3. Takács Fanni 3.b
Tájfutás megyei Diákolimpia 2. kcs. 5. Chukwu Hannah 4.b
Tájfutás megyei Diákolimpia 2. kcs. 8. Metali Leila 3.a
Tájfutás megyei Diákolimpia 2. kcs. 1. Eipl András 3.b
Tájfutás megyei Diákolimpia 2. kcs. 2. Urbanik Ádám 3.a
Tájfutás megyei Diákolimpia 2. kcs. 6. Szendy Domonkos 3.a
Tájfutás megyei Diákolimpia 2. kcs. 7. Bogár Tibor 4.b
Tájfutás megyei Diákolimpia 2. kcs. 8. Laczkó Mátyás 3.c
Tájfutás megyei Diákolimpia 3. kcs. 3. Mátrai Fanni 6.c
Tájfutás megyei Diákolimpia 3. kcs. 5. Szalai Zsófia 6.a
Tájfutás megyei Diákolimpia 3. kcs. 6. Ráduly Veronika 5.a
Tájfutás megyei Diákolimpia 3. kcs. 7. Hajós Bernadett 5.a
Tájfutás megyei Diákolimpia 3. kcs. 8. Érchegyi Katalin 5.b
Tájfutás megyei Diákolimpia 3. kcs. 9. Koczur Sára 6.c
Tájfutás megyei Diákolimpia 3. kcs. 3. Veress Hunor 5.a
Tájfutás megyei Diákolimpia 3. kcs. 9. Józsa Gábor 6.a
Tájfutás megyei Diákolimpia 4. kcs. 9. Vircsák Anita 8.a
Tájfutás megyei Diákolimpia 4. kcs. 10. Galambos Katalin 7.b
Tájfutás megyei Diákolimpia 4. kcs. 2. Vertényi Kristóf 8.b
Tájfutás megyei Diákolimpia 4. kcs. 11. Ráduly Ádám 8.a
Tájfutás megyei Diákolimpia 4. kcs. 13. Jezsó Bence 8.a
Móra Sakk kupa 1. Skultéti Péter 8.a
Móra Sakk kupa 2. Pásztor Bence 6.a
Móra Sakk kupa 3. Tornyi Dominik 8.a
Móra Sakk kupa 1. Pásztor Balázs 2.a
Móra Sakk kupa 1. Strezeneczki Réka 3.c
Móra Sakk kupa 3. Pásztor Éva 4.a
Megyei Gyermek Sakk csapatbajnokság 1. Piff Attila
Pásztor Bence
Skultéti Péter
Tornyi Dominik
Szentes Gergő
Pásztor Balázs
7.b
6.a
8.a
8.a
6.c
2.a
Fallabda Országos Diákolimpia 1. Chukwu Hannah 4.b
Országos Profi Egyéni Sakk Diákolimpia 7. Pásztor Balázs 2.a
Országos Profi Egyéni Sakk Diákolimpia 27. Pásztor Bence 6.a
Regionális Judo Diákolimpia 1. Szegedi Zalán 2.b
Országos Mazsorett verseny 3. Kalmár Lilla 2.b
Gyermek Labdarúgó Diákolimpia 1. Lendvai Ádám
Lampert Máté
2.b
2.b
Országos Csapat Diákolimpia 6. Piff Attila
Skultéti Péter
Pásztor Bence
Tornyi Dominik
7.b
8.a
6.a
8.a
Országos Egyéni Amatőr Diákolimpia 4. Tornyi Dominik 8.a
Rapid Sakk Országos döntő 1. Pásztor Balázs 2.a
Rapid Sakk Országos döntő 14. Pásztor Bence 6.a
Öregmalom egyéni Sakk kupa 1. Tornyi Dominik 8.a
 Öregmalom egyéni Sakk kupa 3. Szentes Gergő 6.c