Sport

Verseny neve Helyezés Név Évfolyam
Dzsúdó verseny 3. Végh Levente 2.b
Bozsik kupa Legjobb játékos Somogyi Szabolcs 2.b
Úszó Diákolimpia
1. kcs. 50m mell
2. Perenyei Nóra 2.b
Úszó Diákolimpia
1. kcs. 50m gyors
3. Perenyei Nóra 2.b
Úszó Diákolimpia
2. kcs. 50m hát
3. Kailbach Kitti 3.b
Úszó Diákolimpia
2. kcs. 50m mell
1. Cseh Attila 4.b
Úszó Diákolimpia
2. kcs. 50m mell
3. Kailbach Anna 3.b
Úszó Diákolimpia
2. kcs. 4x50m gyors  váltó
2. Kailbach Anna
Kailbach Kitti
Kailbach Noémi
Perenyei Nóra
3.b
2.b
Úszó Diákolimpia
2. kcs. 4x50m gyors  váltó
3. Cseh Attila
Tátrai Bálint
Dubinák Szabolcs
Kucsera Bendegúz
4.b
2.b
Úszó Diákolimpia
3. kcs. 50m mell
1. Nacsa Boldizsár 6.b
Naszály Kupa
Nemzetközi Sakkverseny (csapat)
9. Szentes Gergő
Pásztor Balázs
Pásztor Bence
Varga Kornél
alsósok
Naszály Kupa
Nemzetközi Sakkverseny (csapat)
10. Piff Attila
Tornyi Dominik
Skultéti Péter
Garami Bence
felsősök
Jókai kupa (Sakk) egyéni 5. Fülöp Marcell 5.b
Jókai kupa (Sakk) egyéni 6. Varga Kornél 5.c
Jókai kupa (Sakk) egyéni 1. Piff Attila 6.b
Jókai kupa (Sakk) egyéni 6. Szentes Gergő 5.c
Jókai kupa (Sakk) egyéni 3. Tornyi Dominik 7.a
Jókai kupa (Sakk) egyéni 4. Skultéti Péter 7.a
Jókai kupa (Sakk) csapat 2. Piff Attila
Skultéti Péter
Fülöp Marcell
6.b
7.a
5.b
Mikulás Kupa egyéni Sakkverseny 1. Pásztor Balázs 1.a
Mikulás Kupa egyéni Sakkverseny 1. Piff Attila 6.b
Mikulás Kupa egyéni Sakkverseny 3. Tornyi Dominik 7.a
Sakk Diákolimpia (csapat) 2. Pásztor Balázs
Fülöp Marcell
Varga Kornél
1.a
5.b
5.c
Sakk Diákolimpia (csapat) 6. Borbély Bálint
Bódis Botond
Nagy Bence
3.b
4.b
3.a
Sakk Diákolimpia (csapat) 1. Piff Attila
Pásztor Bence
Skultéti Péter
Szentes Gergő
6.b
5.a
7.a
5.c
Sakk Diákolimpia (csapat) 3. Tornyi Dominik
Chukwu James
Kriszt Norman
Duzsik Milán
7.a
5.b
7.a
5.c
Judo Megyei Diákolimpia “D” kcs. 36kg 1. Lakatos György 2.a
Judo Megyei Diákolimpia “D” kcs. 36kg 2. Végh Levente 2.b
Judo Megyei Diákolimpia “D” kcs. 36kg 3. Kiss Kevin 2.a
Judo Megyei Diákolimpia “D” kcs. 39kg 2. Urbanik Ádám 2.a
Judo Megyei Diákolimpia “C” kcs. 39kg 3. Anderla Róbert 4.a
Judo Megyei Diákolimpia “B” kcs. 41kg 2. Gnám Cecília 4.b
Judo Megyei Diákolimpia “B” kcs. 45kg 3. Rácz Dorottya 5.b
Judo Megyei Diákolimpia “B” kcs. 60kg 1. Balogh Balázs 4.b
Judo Megyei Diákolimpia “A” kcs. 49kg 1. Nabilek Attila 5.a
Megyei Egyéni Sakk Diákolimpia I. kcs 2. Pásztor Balázs 1.a
Megyei Egyéni Sakk Diákolimpia II. kcs 2. Pásztor Éva 3.a
Megyei Egyéni Sakk Diákolimpia III. kcs 2. Piff Attila 6.b
Megyei Egyéni Sakk Diákolimpia III. kcs 4. Szentes Gergő 5.c
Megyei Egyéni Sakk Diákolimpia III. kcs 5. Pásztor Bence 5.a
Megyei Egyéni Sakk Diákolimpia III. kcs 7. Kriszt Norman 7.a
Megyei Egyéni Sakk Diákolimpia IV. kcs 1. Skultéti Péter 7.a
Megyei Egyéni Sakk Diákolimpia IV. kcs 2. Tornyi Dominik 7.a
Megyei Egyéni Sakk Diákolimpia IV. kcs 5. Garami Bence 7.b
Szivárvány Kupa Egyéni sakkverseny 1. Pásztor Balázs 1.a
Szivárvány Kupa Egyéni sakkverseny 7. Fülöp Marcell 5.b
Szivárvány Kupa Egyéni sakkverseny 2. Pásztor Éva 3.a
Szivárvány Kupa Egyéni sakkverseny 2. Skultéti Péter 7.a
Szivárvány Kupa Egyéni sakkverseny 3. Pásztor Bence 5.a
Szivárvány Kupa Egyéni sakkverseny 4. Chukwu James 5.b
Szivárvány Kupa Egyéni sakkverseny 5. Szentes Gergő 5.c
Szivárvány Kupa Egyéni sakkverseny 7. Tornyi Dominik 7.a
Megyei gyerek sakk csapatbajnokság 2. Piff Attila
Skultéti Péter
Tornyi Dominik
Pásztor Bence
Pásztor Balázs
Garami Bence
Szentes Gergő
Kriszt Norman
Sakk Országos Korcsoportos Elődöntő
V8 kategória
8. Pásztor Balázs 1.a
Móra Kupa egyéni sakkverseny 1. Pásztor Balázs 1.a
Móra Kupa egyéni sakkverseny 2. Fülöp Marcell 5.b
Móra Kupa egyéni sakkverseny 1. Pásztor Éva 3.a
Móra Kupa egyéni sakkverseny 1. Piff Attila 6.b
Móra Kupa egyéni sakkverseny 3. Tornyi Dominik 7.a
Móra Kupa egyéni sakkverseny 4. Szentes Gergő 5.c
Móra Kupa egyéni sakkverseny 5. Pásztor Bence 5.a
Móra Kupa egyéni sakkverseny 7. Kriszt Norman 7.a
Móra Kupa egyéni sakkverseny 8. Garami Bence 7.b
Móra Kupa sakk csapatverseny 1.