Tanulmányi

Verseny neve Helyezés Név Évfolyam
Megyei Bolyai Matematika
csapatverseny
5. 7.b
8. 3.b
Dózsa versíróverseny 1. Benkovics Nikolett 6.c
2. Dutka Renáta 3.a
3. Hanson Laura 6.b
3. Börzsei Dávid 7.a
Városi Nyelvbúvár 1. Chukwu Hanna
Győrvári Anna
Gyuricza Milán
Piroska Bálint
3.b
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny
(KEM és GYMS megye)
4. Adorján Adrienn
Győrvári Anna
Gyuricza Milán
Piroska Bálint
3.b
Benedek Elek mesemondó verseny 1. Vida-Kun Áron 2.b
2. Pásztor Éva 3.a
Tatabánya múltja városi verseny Döntős Mogyorósi Mariann
Jankovics Dóra
Kovács Anita
8.b
8.a
Döntős Paksi László
Borbás Petra
Váncsa Gábor
7.b
Döntős Varga Alexandra
Kocsner Martin
Jurida Flóra
7.a
Vaker városi verseny 1. Palotai Léna
Péter Jonatán
Nagy-Reviczky György
Cseh Attila
Adorján Adrienn
Pócsi Regina
3.a
2.c
2.a
4.b
3.b
4.a
Megyei rajzverseny 1. Pásztor Éva 3.a
2. Duzsik Milán
Kovács Barnabás
5.c
3. Vörös Róbert
Szentes Gergő
5.c
1. Sturcz Kinga 6.b
2. Benkovics Nikolett
Farkas Kíra
6.c
Különdíj Bende Réka 8.b
Megyei rajzpályázat
(Magyar Államkincstár)
Különdíj Farkas Kíra 5.c
Országos rajzpályázat
(Budapest)
2. Borka Bence 2.c
Különdíj Czettish Szonja 1.a
Megyei “Madár” rajzpályázat 1. Bende Réka 8.b
Bolyai területi matematika verseny 3. Áts Ábel 3.b
Bolyai területi matematika verseny 3. Kovács Máté 5.b
Bolyai területi matematika verseny 2. Magyari Katalin 6.b
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny 6. Kiss Gábor
Csóka Lili
Nacsa Boldizsár
Hanson Laura
6.b
Városi fogalmazási verseny Különdíj Hanson Laura 6.b
Angol/Német szövegértési verseny 2. Kovács Barnabás 5.c
Angol/Német szövegértési verseny 3. Kovács Máté 5.b
Angol/Német szövegértési verseny 2. Scheib Luca 6.b
Angol/Német szövegértési verseny 2. Csontos Balázs 7.b
Zrínyi Ilona megyei matematika
verseny
9. Piroska Bálint 3.b
Zrínyi Ilona megyei matematika
verseny
10. Gyuricza Milán 3.b
Zrínyi Ilona megyei matematika
verseny
15. Adorján Adrienn 3.b
Kalmár László megyei matematika
verseny
1. Adorján Adrienn 3.b
Kalmár László megyei matematika
verseny
2. Nacsa Lóránd 3.b
Kalmár László megyei matematika
verseny
3. Áts Ábel 3.b
Kalmár László megyei matematika
verseny
5. Szauer Gábor 3.b
Alapműveleti megyei Matematikai verseny 1. Zsidek Bence 6.b
Alapműveleti megyei Matematikai verseny 2. Magyari Katalin 6.b
Alapműveleti megyei Matematikai verseny 5. Garami Bence 7.b
Alapműveleti országos Matematikai
verseny
12. Zsidek Bence 6.b
Zrínyi Ilona megyei matematika
verseny
15. Kerekes Lajos 6.b
Kalmár László megyei matematika
verseny
5. Kerekes Lajos 6.b
Kalmár László megyei matematika
verseny
5. Garami Bence 7.b
Matekguru Kárpát medencei verseny megyei 1. Garami Bence
Kovács Viktor
Papp Albert
Börzsei Dávid
7.b
Matekguru Kárpát medencei verseny országos 5. Garami Bence
Kovács Viktor
Papp Albert
Börzsei Dávid
7.b
Orchidea 2. forduló 100 közt Kerekes Lajos 6.b
Kazinczy városi alsós 1. Szalavári Anna 3.b
Országos történelmi verseny megyei forduló Különdíj Györfi Nimród 8.a
Történelmi városi verseny (Széchenyi Általános Iskola) 1. Szabó Daniella
Nacsa Boldizsár
Magyari Katalin
Kiss Gábor
6.c – 6.b
I. Komárom-Esztergom Megyei Tehetségkutató Rajzverseny 2. Kéringer Dóra 3.b
I. Komárom-Esztergom Megyei Tehetségkutató Rajzverseny 3. Zsebő Fanni 1.a
Megyei Vízműves Rajzverseny díjazott Adorján Adrienn 3.b
Móra Ferenc Városi Illusztrációs Verseny 2. Adorján Adrienn 3.b
Móra Ferenc Városi Illusztrációs Verseny 1. Zsebő Fanni 1.a
Móra Ferenc Városi Illusztrációs Verseny 1. Gróf Kitti 2.c
Móra Ferenc Városi Illusztrációs Verseny 1. Sturcz Kinga 6.b
Móra Ferenc Városi Illusztrációs Verseny 2. Benkovics Nikolett 6.c
Móra Ferenc Városi Illusztrációs Verseny 3. Farkas Kíra 6.c
Móra Ferenc Városi Illusztrációs Verseny 1. Bende Réka 8.b
Móra Ferenc Városi Illusztrációs Verseny Különdíj Bódis Bianka 7.b
Megyei rajz és műalkotáselemző verseny 1. Sturcz Kinga 6.b
Megyei rajz és műalkotáselemző verseny 2. Fábián Bora 6.c
Megyei rajz és műalkotáselemző verseny 1. Bende Réka 8.b
Let’s write (Váci M. Ált. Isk.) 2. Kovács Máté 5.b
Természet és környezetvédelmi verseny (Jókai isk.) 3. Mogyorósi Mariann
Jankovics Dóra
Tornyi Dominik
8.b
8.a
7.a
Teleki Pál Földrajz – földtan megyei verseny 9. Kotulák Attila 8.b
Lábas Antal Informatikai Emlékverseny (PowerPoint) 1. Zsidek Bence 6.b
Lábas Antal Informatikai Emlékverseny (Könyvtárhasználat) 2. Benkovics Nikolett 6.c
Lábas Antal Informatikai Emlékverseny Legjobb
Sárberkis
Zsidek Bence 6.b